Fairy Salon Girls Games

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 47 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma GameiMax
İlgi çekici özelliklere sahip olan bu eğitici oyun sayesinde çocukların yaratıcılık özelliği meydana çıkacak.

 Çağımızda artık küçük yaştaki çocuklar bile teknolojik aletleri kolay bir şekilde kullanabiliyorlar. Bu durum her ne kadar tehlikeli görünse de aslında yetişkinlerin kontrolünde yararlı hale dönebilir. Şöyle ki çocuklar oyun oynamayı çok severler ve oyun onların en etkili ve en kolay öğrenme yöntemleridir. Bu durum göz önüne alınarak çocukların teknolojik aletler de oynadıkları oyunlar eğitici olarak seçilirse tehlikeli gibi görünen teknolojik aletler yararlı hale dönmüş olur. Hem çocuklar eğlenceli vakit geçirerek bir şeyler öğrenmiş olurlar hem de ebeveynlerin içi rahat eder.

 Bu oyunda çocuklar tüm yaratıcılıklarını ortaya çıkaracaklar. Sahip oldukları zevkleri bu oyunda gösterme şansını yakalayacaklar. Çünkü bu oyunda tamamen onların istedikleri malzemeler kullanılacak. Özellikle kız çocuklarının oynamayı tercih edecekleri bu oyun onlara yepyeni bir bakış açısı kazanacaklar. Çocukların daha bilgili ve bilinçli olmasını sağlayacak bu oyun onların tüm ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip.

 Siz de bu mükemmel oyuna sahip olmak için indir butonuna hemen basın. Çocukların özellikle ruhsal gelişimini destekleyen bu oyun ile siz de çocukların gelişimine destek olun. Ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz bu eğlendirici ve eğitici oyun yüksek görünüm kalitesi, sevimli ses efektleri ve çocuk şarkılarıyla minikleri kendine hayran bırakacak. 

Daha Fazla Göster
Fairy Salon Girls Games indir
DİĞER SÜRÜMLER